בגלל ש

אופרה של שקט ורעש. חומר הגלם הבסיסי של העבודה הוא המשך והאנטי-משך. זהו אזור ביניים בין תערוכה למופע חי. העבודה מותחת ומכווצת זמן, מאיטה ומאיצה קולות ודימויים.

ניתן לראות אותה כרצף אחד, כפעולה בהמשכים, כאוסף קטוע של מופעים או כדימוי יחיד. היא מורכבת משתיקות ומרעשים, משירים ומדממות. חלל המופע בנוי כתערוכה חיה של אורות, טקסטים ואובייקטים פיסוליים. זוהי סביבה שנבנתה לאמנות חיה המכילה ציור, פיסול, פעולה, קול, אור וצל. מופע זה נולד מתוך רצון לקחת זמן, לאפשר השהייה - זמן שקט להתבונן, לחשוב ולהרגיש. בתוך העומס של המציאות החברתית-פוליטית, בתוך הסחרור של הפוסט-אקטאליה. המופע לוקח זמן להתארגנות מחדש. כמו שיר מחאה שקט.

 

זמן: 2019

מקום: במת מיצג בתחנה המרכזית החדשה, תל אביב

אנסמבל 209: אביגיל ארנהיים, גיא גוטמן, גילי אינגלס, גליה פבליצ'נקו, דרור שובל, מוטי דורי, מנחם גולדנברג, דני פרידברג, רן נחמיאס
 

אמנית אורחת: נועם סנדל

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page

בסיוע מועצת הפיס לתרבות ולאמנות

© המידע בקטלוג הוא מתוך חומרים תיעודיים שנוצרו בעמותת מקלט 209 ע"ש דן זקהיים, או חומר שהתקבל מידי האמנים עצמם או נאסף ממקורות אחרים. זכויות יוצרים על עבודות האמנות הבודדות הן של האמנים עצמם או יורשיהם. אין לשעתק את היצירות, לפרסמן או להפיצן ללא רשות האמן והעמותה. ניתן לעשות בחומרים שימוש הוגן לצרכי מחקר ולימוד עצמי, תוך מתן קרדיט לקטלוג ולכותבים.

© Materials presented in the catalogue are taken from documentary materials created by Shelter 209 in memory of Dan Zakhem non profit organization, or materials received by the artists themselves or gathered from other sources. Copyrights for individual artworks are held by the artists themselves or their heirs. These materials may not be replicated, published or distributed without the artist and Shelter 209 permission. They may be used freely for the express purpose of research, while citing their source in the catalogue and to contributing authors.